Částečná rekonstrukce bytu

Už vás nebaví při vysávání celého vašeho domu nebo bytu tahat za sebou vysavač, poslouchat jeho hluk a neustále se nechat při vysávání omezovat délkou šňůry a rozmístěním zásuvek? Je tu pro vás ideální řešení. Už jste určitě někdy slyšeli o centrálním vysavači. Motor vysavače je umístěn ve zvláštní místnosti, například v šatně nebo ve sklepě, tím pádem se eliminuje hluk, který vzniká při jeho provozu a nezatěžuje vás tak na každém kroku. Otvory pro nasazení hadice jsou rozmístěny tak, aby se dostatečně dlouhá hadice dostala na všechna místa, která potřebujeme vysát. Praktický je i otvor, který slouží jako lopatka a jde do něj rychle namést hrubší nečistoty, stačí jen vysavač zapnout a nečistoty hned skončí v jeho sběrné nádobě.

Investice se vyplatí, je to spolehlivý a tichý pomocník v domácnosti

Nejsnáze se centrální vysavač instaluje do novostaveb, kde je s ním počítáno již v projektové dokumentaci. Pokud si jej pořídíte do již postaveného domu nebo bytu, je třeba vše důkladně promyslet a zvolit tu nejvhodnější variantu. Většinou se jedná o zásahy do stěn, podlah nebo stropů a u nich se omyly složitěji napravují. Instalaci centrálních vysavačů nabízí jako svoji doplňkovou službu společnost . Její hlavní podnikatelskou činností je realizace rekonstrukcí bytů, bytových jader a interiérů v Praze a jejím okolí, ale ke své hlavní činnosti nabízí širokou škálu dalších služeb, které nabízí jednotlivě.

Technik si nejprve s vámi sjedná schůzku, která je zdarma a nepočítá se do celkové ceny zakázky. Zkonzultuje s vámi všechny potřebné detaily a rozhodne, kde bude umístěn motor vysavače a kudy by mohly vést rozvody pro zapojení hadice vysavače. Zdarma vám také vyhotoví cenovou kalkulaci a vytvoří grafický návrh, jak by mělo rozmístění jednotlivých komponentů centrálního vysavače vypadat. Pokud je klient s cenovým návrhem spokojený, navrhne pracovník společnosti Rekonstrukce bytů Praha, jak by mohl vypadat časový harmonogram prací, včetně konečného termínu realizace. Společnost velmi úzce spolupracuje s brněnskou odnoží, společností , která se zaměřuje na klienty z Brna a jeho okolí. Obě společnosti mají společnou síť spolehlivých dodavatelů a díky tomu mohou zakázky realizovat v poměrně krátkém čase. Jakmile jsou všechny práce dokončeny, dochází k předání díla podpisem předávacího protokolu a společnost Rekonstrukce bytů Praha poskytuje na všechny prováděné práce 48 měsíců záruku.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!